Menu

Kırgın Çiçekler Güney Kaç Yaşında Gerçek Adı

kirgin-cicekler-guney-kimdir-gorsel
kırgın çiçekler güney kimdir hayatı
Yetimhanede kalan lise öğrencilerini ve hayatlarında olan çalkantıları ele alan, ATV’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler’in Güney’i sempatik tavırları ile dikkat çekmektedir. Kırgın Çiçekler Güney kaç yaşında, gerçek adı gibi detaylarda izleyicilerin kafasında merak uyandırmaktadır.

1191 yılında İstanbul’da doğan Arif diren Kırgın Çiçekler dizisinde Güney karakterine hayat vermektedir. 25 yaşında olan genç oyuncu 16 yaşında bir lise öğrencisini canlandırıyor. Sempatik ve enerjik tavırları, rolü gereği yaptığı anlık ruh hali değişimleri ile canlandırdığı rolün hakkını oldukça iyi veriyor. 1.79 boya sahip olan genç ve yakışıklı oyuncu 73 kilodur.

Arif Diren’in ilk yer aldığı proje ise beyaz perdede yayınlanan Sen Kimsin filmidir. 2014 yılında il Baştan adlı dizide boy gösteren oyuncunun yıldızı ise ATV’de hala yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi ile parlamıştır denilebilir. Oyunculuk kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Arif Diren reklam filmi çekimlerine de başladı. Oyunculuğunun yanı sıra yazı yazmayı çok seven Arif Diren ileride yazdıkları ile bir eser oluşturmayı da düşünüyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain