Menu

Kırgın Çiçekler Gökhan Kimdir Gerçek İsmi

furkan-andic-kirgin-cicekler-gokhan-karakteri
Kırgın Çiçekler Gökhan Kimdir Gerçek İsmi nedir gibi soruların cevabını bu yazıda bulabilirsiniz. Atv’nin sevilerek izlenen dizisi Kırgın Çiçekler’de Gökhan karakterini canlandıran kişinin gerçek ismi Furkan Andıç’tır. Ünlü oyuncunun annesi Boşnak babası Trabzon doğumludur.

Furkan Andıç 4 Nisan 1990 tarihinde doğmuştur. 26 yaşında olan oyuncu İstanbul doğumludur. İlkokul ve liseyi İstanbul Ataşehir’de okumuştur. Daha sonra Ukrayna’da üniversiteye başlamıştır. İstanbul’a döndükten sonra Radyo ve Televizyon Programcılığı okurken Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümüne geçiş yapmıştır. Yakışıklı oyuncu 190 santimetre boyunda ve 84 kilo ağırlıktadır. Göz rengi eladır. Koç burcundadır.

Kolej Günlüğü dizisiyle oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra birçok dizi ve reklam filminde oynamıştır. Son olarak Kırgın Çiçekler dizisine sonradan dâhil olmuştur.

Başarılı dizide 16 yaşındaki bir kızın dramatik hayat hikâyesi anlatılmaktadır. Genç kızın başına gelenlerden sonra yetimhaneye verilmesi ve sonrasında yaşadıkları anlatılmaktadır. Oldukça zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olan diziye Furkan Andıç’ın da katılmasıyla dizi oldukça ön plana çıkmıştır. Diziye 11. bölümde katılan oyuncu 29. bölümde senaryo gereği ölerek diziden ayrılmıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain