Menu

Kırgın Çiçekler Gökçe Akyıldız Gerçek İsmi Kaç Yaşında

kirgin-cicekler-gokce-akyildiz-kimdir
Kırgın Çiçekler Dizisi Songül Gerçek Adı (Gökçe Akyıldız) Kaç Yaşında Kimdir
ATV ekranlarında seyirci ile buluşan Gökçe Akyıldız. Kırgın Çiçekler dizisi seyirci tarafından çok sevilmiş ve beğenilmiştir.

Bir yaz dizisi olarak başlayan yapımda Songül karakterini canlandıran Gökçe Akyıldız sempatik tavırları ve güzelliği ile dikkatleri üzerine toplamıştır. Genç bir oyunca kadrosuna sahip olana dizide Gökçe Akyıldız en göze çarpan oyuncularsan biri olmuştur. Gelelim Kırgın çiçekler Gökçe Akyıldız kaç yaşında nereli, nerde doğdu gibi merak edilen soruların cevaplarına:

Gökçe Akyıldız Sinop ilinde 1992 yılında doğmuştur. Lise eğitimini İstanbul’da Sultangazi lisesinde tamamlamıştır. Haliç Üniversitesi Konservatuar bölümünü başarıyla bitirmiştir. İlk oyunculuk kariyerine 2000 yılında bir reklam filmi ile başlamıştır. Bir Tutam Baharat adlı sinema filmiyle 2002 de seyirciyle buluşmuştur.

Daha sonra Hayat devem ediyor, Ezo Gelin, Sahra, Beşinci boyut, Fatih Harbiye ve Gazi gibi birçok projede yer almıştır.

Halen ATV de yayınlanan Kırgın Çiçekler adlı dizide yetimhanede büyüyen Songül karakterini canladırmaktadır. Performansı ve başarılı oyuncuğu ile beğeni toplamaktadır.

Genç oyuncu Akrep burcudur. Siyah saçlara sahip oyuncunun göz rengi eladır. Evli olmayan oyuncu 1. 64 boyunda ve 50 kg’dır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain