Menu

Kırgın Çiçekler Dizisinin Güzel Oyuncusu Cemre Kimdir

kirgin-cicekler-cemre-kimdir-gorsel
kırgın çiçekler cemre kaç yaşında
Cemre, kırgın çiçekler dizisinde tüm izleyenlerin sevdiği ve onun için oturup ağladığı bir karakter haline gelmiştir. Cemre karakterinin dizide yaşadığı son olaylardan sonra arama programlarından birçok kez kırgın çiçekler cemre kimdir kaç yaşındadır öldü mü gibi sorular aratıldığına rastlanmıştır

Kırgın Çiçekler dizisinde sevilen karakter olan Cemre’nin asıl ismi Hazar Motan’dır. Hazar Motan 13 Aralık 1990 tarihinde doğmuştur. Bilkent Üniversitesi iletişim tasarım mezunudur.

Oyunculuk nedeniyle eğitim hayatına bir süre ara veren Hazar Motan daha sonra okuluna kaldığı yerden devam edip tamamlamıştır. Ünlü oyuncu 1.72 boyunda ve renkli gözlüdür. Kilosu yaklaşık olarak 55 ve 57 arasındadır.

Hazar Motan oyunculuğa 1997 yılında başlamıştır. O yıllar da iyi bir oyuncu olacağını kanıtlamayı başaran Hazar Motan 2007 yılında ise bizim evin halleri dizisinde rol almıştır.

Hazar Motan’ın oynadığı dizi ve filmler; Yanlış Saksının Çiçeği, Hesaplaşma, Bizim Evin Halleri, Aziz Nesin Öyküler, Diğer Yarım, Paşa Gönlüm ve şuanda halen yayınlanmaya devam eden Kırgın Çiçekler’dir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain