Menu

Kırgın Çiçekler Dizisi Erkek Oyuncuları İsimleri

kirgin-cicekler-erkek-oyunculari
kırgın çiçekler erkek oyuncu kadrosu
ATV’nin sağlam bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardığı yapımlardan biri olan Kırgın Çiçekler dizisi oldukça beğenilen bir yapımdır. Yetimhanede yaşayan bir grup arkadaşın başlarından geçenler üzerine zincirleme olay öyküsü ile ekranlara gelen dizide usta oyuncuların yanı sıra genç yeteneklerde dizide oldukça önemli roller ile izleyicinin karşısına çıkmaktadır.

Kırgın Çiçekler dizisi erkek oyuncuları isimleri de oldukça başarılı oyunculuk sergiliyorlar. Uzun zamandır ekranda olan Özgür Çevik oldukça eski bir oyuncu olmasa da rol arkadaşları genel olarak yeni nesil genç yıldızlar olduğu için aralarında usta isim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dizinin kötü adamı Cansu Fırıncı’da kadronun dikkat çeken isimleri arasında. Mehmet Aykaç, Arif Diren, Yunus Emre Terzioğlu, Kaan Kasapoğlu gibi genç oyuncular dizinin enerjisini yansıtan oyunculardır.

Senaryo gereği diziden ayrılan oyuncular arasında ise usta isimlerden Erdal Bilingen bulunmaktadır. Yine aynı şekilde başa projelerden de tanınan Furkan Andıç’ta Kırgın Çiçekler dizisinde rol almış ve genç kızların sevgilisi haline gelmiştir. Sağlam oyuncu kadrosu bulunan dizinin seyir ömrü uzun olacak gibi görünüyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain