Menu

Kırgın Çiçekler Defne Kaç Yaşında Boyu Ve Gerçek Adı İnstagram Hesabı

kirgin-cicekler-defne-kim-kac-yasinda
kırgın çiçekler defne kimdir
Kırgın Çiçeklerin ünlü oyuncusu Defne’nin asıl adı Nil Keser’dir. Nil Keser 25.03.1995 yılında dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu koç burcundadır. Kilosu 57, gözleri yeşil ve boyu 1.71’dir. Nil Keser öncelikle Çılgın Dershane Üniversite adlı dizide Özlem karakteri ile canlandırmıştır.

Nil Keser aldığı oyunculuk eğitimlerini başarı ile tamamlamıştır. Ünlü oyuncu hakkında pek fazla bilgi bulunmamaktadır. Özel hayatı konusunda tedbirli davranmaktadır. Bugüne kadar yer aldığı tüm projelerde ki başarılarıyla anılmaktadır.

Atv’de izlenme rekorları kıran Kırgın Çiçekler dizisinde Defne karakteri ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan Nil Keser büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Yetimhane’de çekilen dizi insanları ekran başına kilitlemeye devam etmektedir.

İnternet üzerinden birçok kez Kırgın Çiçekler Defne kaç yaşında Boyu ve gerçek adı instagram hesabı şeklinde aramalar gerçekleştirilmiştir. Kırgın çiçeklerin defnesi instagram hesabı Nil Keser olarak bilinmektedir. Nil Keser instagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Ünlü ve güzel oyuncu hakkında güncel şekilde öğrenilen tüm bilgiler sizlerle zaman içerisinde paylaşılmaya devam edecektir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain