Menu

Kırgın Çiçekler Cenk Nasıl Kilo Verdi Yeni Ve Eski Kilolu Hali

kirgin-cicekler-cenk-eski-hali
Kırgın Çiçekler Cenk Kilomu verdi Nasıl Zayıfladı Eski Ve Yeni Hali
Kırgın Çiçekler dizinin popüler karakterlerinden olan yakışıklı oyuncu dizide canlandırdığı Cenk karakteri ile milyonların beğenisini toplamayı başardı. Gerçek adı Yunus Emre Terzioğlu olan ünlü oyuncu 1991 tarihinde doğmuştur.

1991 tarihinde doğan ünlü oyuncu, Kırgın Çiçekler dizisi ile tanınmış fakat farklı projelerde de boy göstermiştir. Yakışıklı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuarı mezunudur.

İlk olarak Kayıp dizisi projesinde yer alan oyuncu, dizinin ani final yapışı ile Kırgın Çiçekler dizisinde rol almaya başlamıştır. Oyuncu Bursa doğumludur ve boğa burcudur. Kısa zaman da verdiği kilolar sayesinde sevenlerini şaşırtmıştır.

Oyuncunun Facebook hesabı, yunus.terzioglu.5 olarak bilinmektedir. Siyah saçları ve kahverengi gözleri olan ünlü dizi oyuncu cenk hakkında bir süredir internet üzerinden nasıl zayıfladığı hakkında araştırmalar yapıldığı gözlenmiştir.

Oyuncu açıklamalarında ameliyatsız zayıfladığını sadece spor ve diyet ile 6,5 ayda 50 kilo verdiğini dile getirmiştir. Eski ve yeni fotoğrafları karşılaştırıldığında fark açık olarak belli olmaktadır. Karizmasına karizma ekleyen Yunus Emre Terzioğlu 130 kilodan 80 kiloya düştüğünü gururla anlatmakta ve bundan sonra asla sporu bırakmayacağını ve herkese tavsiye ettiğini sevenleri ile paylaşmıştır.
kirgin-cicekler-cenk-yeni-hali

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain