Menu

Kırgın Çiçekler Büşra Kimdir Kaç Yaşındadır Gerçek İsmi Nedir?

esma-yilmaz-kirgin-cicekler
Kırgın Çiçekler Dizisi Büşra Kimdir Gerçek Adı (Esma Yılmaz)
Başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz ve Gökçe Akyıldız’ın paylaştığı Kırgın Çiçekler bir yaz dizisi olarak yayınlanmaya başladı.

Daha sonra aldığı olumlu tepki ve beğeniyle yayınlanmaya devam eden ATV ekranlarının sevilen dizisi haline gelen Kırgın Çiçekler’in en genç üyesi olan Esma Yılmaz, Büşra karakteriyle izleyicilerin karşısına çıktı. Dizi de üvey babası Kemal tarafından tacize uğrayan Eylül’ün kardeşi Büşra’yı canlandırmaktadır. Güzel, sevimli ve sempatik yönü ile kısa sürede Türkiye’nin tanıdığı ve beğendiği isim oldu.

İlk oyunculuk deneyimini Kırgın Çiçekler adlı dizide yaşayan Esma Yılmaz hakkında detaylı bir bilgi bulunmamakla birlikte, ekranlarda yeni yeni görmeye başladığımız genç ve yetenekli isimler arasına adını şimdiden yazdırdı.

Hemen her gün oyunculuk üzerine çalışmalar yapan genç ve sevimli oyuncu gelecek adına daha şimdiden umut veriyor. Doğru eğitim ve öğrenim ile küçük ve sevimli oyuncunun ilerleyen yıllarda daha aktif ve daha adından söz ettirecek projelerde yer alması bekleniyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain