Menu

Kırgın Çiçekler Burak Kimdir Gerçek Adı Nedir?

kirgin-cicekler-burak-arslan-kimdir
Burak Arslan Kırgı Çiçekler Dizisi Oyuncusu
Ekranların sevilen dizisi Kırgın Çiçekler’e Burak karakteriyle hayat veren oyuncu Burak Arslan 1993 doğumludur. Oyunculuk eğitimini Cihan Ünal, Rüştü Asyalı, Altan Erkekli gibi ünlü isimlerden almıştır.

Çocukluk hayali aslında futbolcu olmaktı. Bir dönem Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün alt yapısında oynadı. Fakat tipleme yeteneğinin farkına varmasıyla oyuncu olmaya karar vermiştir. Menajeri Mine Özsamsun’dur.

İlk projesi Ceyda Ateş’in başrolünü oynadığı ”Evlerden Biri” isimli dizide bölüm oyuncusu olarak oynamıştır. Umutsuz Ev Kadınları, Zengin Kız Fakir Oğlan, Arka Sokaklar adlı yapımlarda da oynayan genç oyuncu hayatının en önemli projesi olarak 2014 yılında vizyona ”Silsile” isimli sinema filmini görmektedir.

Erkan Petekkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimleri örnek aldığını ve bir gün onlarla aynı projede çalışmak istediğini söylemektedir.

Haluk Bilginer, İlker Kaleli gibi isimlerin mezun olduğu London Academy Of Music ‘de oyunculuk eğitimi almak için Londra’ya gitmiştir. Eğitimi sırasında Atv’de yayınlanan Kırgın Çiçekler isimli dizinin seçmelerine başvurmuş ve 78 aday arasından seçilerek bu dizide Burak karakterini canlandırmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain