Menu

Kırgın Çiçekler Balo Hazırlığı Ve Kıyafetleri

kirgin-cicekler-balo-kiyafet-ve-elbise
Kırgın Çiçekler Balo Gecesi Hazırlığı Ve Kıyafetleri
Okulda düzenlenecek olan baloya yetimhanedeki kızlar da katılmak ister. Sırada kıyafetler ve özellikle Neriman Hanımı ikna etmek vardır. Kader, Songül, Cemre, Meral hep birlikte olurlarsa yurt müdürünü ikna edeceklerine inanmışlardır.

Nitekim izin almayı yurt müdiresi Feride Hanım sayesinde izin almayı başarırlar. Mutluluktan havaya uçan kızlar hazırlıklara koyulmaya başlarlar. Kırgın Çiçekler balo hazırlığı ve kıyafetleri Feride Hanımın yardımı ile gerçekleştirilmektedir. Kendisini onların yerine koyan Feride Hanım onların her mutluluğu yaşamaları için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışmaktadır.

Cemre’nin yetimhaneye gelmeden önceki aldığı lüks gece elbiselerini kullanmaya karar veren kızlar kıyafet konusunu halletmenin sevinciyle terzi gerektirecek işlemleri yaparak baloya hazır hale gelmişlerdir. Herkesin kendi tarzını yansıttığı elbiselerin seçimi bitmiş ve balo hazırlığı artık başlamıştır. Sırada makyaj gibi güzelliklerine güzellik katacak unsura gelmiştir.

Tam o sırada yüzleri güldüren gelişme kıyafetlerine uygun topuklu ayakkabı ve çantalarla içeri giren yurt arkadaşları kızların yüzünü güldürmeye yetmiştir. Meral’in meraklı hali ile herkese makyaj konusunda yardım etmiş herkes birbirinin saçının yapılmasında yardımlarda bulunmuş ve son olarak baloya gitmek kalmıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain