Menu

Kırgın Çiçekler Annem Şarkısı Meral Dinle

annem kırgın çiçekler meral
ATV’nin başarılı yapımlarından biri olan Kırgın Çiçekler dizisi izleyiciden tam not almış ve beğenilerek takip edilen bir dizidir. Bu sebeple dizi kadar dizinin oyuncuları da beğenilmekte ve hayatlarında ki detaylar merak edilmektedir.

Bu dizide oyunculuğunun yanı sıra sesi ile de dikkat çeken, dizide ki adı ile Meral olan Aleyna Solaker, söylediği şarkılar ile de izleyiciden tam not almıştır.

Kırgın Çiçekler Annem şarkısı Meral olarak internet üzerinde arama yapanların sayısı oldukça fazladır. Dizide seslendirdiği şarkıların beğenilmesi üzerine dizinin çekimlerinde başarılı sanatçılar ile düet yapma şansıda yakalamış olan Aleyna Solaker, seslendirdiği şarkıları oldukça içten ve güzel seslendirmektedir. İstanbul doğumlu olan 21 yaşındaki güzel oyuncu rol arkadaşlarından sesinin güzelliği ile ayrılmaktadır. 56 kilo olan Aleyna Solaker başak burcudur.

Oyunculuğun yanı sıra mankenlik ve modellik yapan Aleyna Solaker, sahneye ilk olarak henüz 17 yaşındayken çıkmıştır. Başarılı oyunculuğu ve billur gibi sesi ile uzun soluklu bir kariyer hayatı olacağı oldukça aşikardır.

kirgin-cicekler-annem-sarkisi-meral

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain