Menu

Kiralık Aşk Reytingleri Düşüyor Mu? Sonuçları Nasıl?

kiralik-ask-reytingleri
Star TV ekranlarında Cuma günü saat 20.00”da yayınlanan Karalık Aşk dizisi 2015-2016 yılları arasında büyük beğeni ile takip edilmektedir. Fakat dizinin son reytingleri göz önüne alındığında dizinin eskisi kadar tutulup tutulmadığı da merak konusu haline gelmiştir.

Kiralık Aşk dizisinin reytinglerinin düşmesinde Survivor 2016 etkili olmuştur. Oldukça başarılı bir program olan Survivor geniş bir halk kitlesini içine almaktadır.

Durum böyle olunca diğer kanallarda bir düşüş de yaşanmaktadır elbette. Kiralık Aşk dizisinde reyting düşüşlerinin azalması dizinin bitebilme ihtimallerinin de konuşulmasına neden olmuştur.

Kiralık Aşk Dizisi Oyuncusu Elçin Sangu Kimdir?

Kiralık Aşk dizisi ile büyük beğeni toplayan Elçin Sangu dizide Defne karakterine hayat vermektedir. 1985 doğumlu güzel İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Mersin Üniversitesi Opera Bölümünü bitiren güzel oyuncu aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde de burslu okumayı hak ederek Tiyatro Bölümü’nü kazanmıştır. İlk olarak Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde rol alan oyuncu daha sonra Bir Aşk Hikâyesi gibi beğenilen dizilerde rol almıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain