Menu

Kiralık Aşk Jenerik Müzikleri Ve Şarkıları

IF

IF

Kiralık aşk dizisi yayınlandığı ilk günden beri belirli bir seyirci kitlesi tarafından ilgiyle ve beğeniyle izlenen diziler arasına girmeyi başardı. Romantik komedi tadındaki bu dizide gerçek aşk ile anlaşmalı bir aşk arasında kalan Elçin Sangu’yu izliyoruz.

Star TV’nin fenomeni haline gelen Kiralık Aşk dizisi Cuma akşamları saat 20:00 de akranlara geliyor. Elçin Sangu, Barış Arduç, Seçkin Özdemir, Salih Bademci, Müjde Uzman, Onur Büyütopçu, Levent Ülgen gibi genç bir kadrodan oluşan dizide oyuncular sempatiklikleri ve doğallıklarıyla izleyicileri kendisine çekmeyi başardı.

Ortaks yapımın yapımını üslendiği dizi de Ömer ve Defne’nin maceralarını izliyoruz. İkinci sezonuyla 2016 da aynı hız ve beğeniyle ekranlarda kendine yer bulan dizinin bu seneki yeni kanları ise Seçkin Özdemir ve Gizem Denizci… Senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı dizinin jenerik müzikleri de çok tutuldu.

Kiralık Aşk Jenerik Müzikleri

Aydilge: Yağmur Dinmiyorsa, Öyle Gariptir ki Hayat, Mehmet Gürel: Kimse Bilemez, Ayşe Satan: Bu Şehirde, Nilüfer – Hayko Cepkin, Zeynep Alsya : Suskun gibileridir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain