Menu

Kiralık Aşk Elbise Modelleri

kiralik-ask-elbise-ve-kiyafetleri
Kiralık Aşk Dizisi Elbise Ve Kıyafet Modelleri
Haftanın her Cuma günü tüm sevenlerini ekranlara kitleyen Kiralık Aşk dizisinin meraklılarının tüm meraklarını gideriyoruz. Neredeyse tüm dizilerde kullanılan trend modellerde ki kıyafetlere her izlediğimizde içimiz gidiyor öyle değil mi?

Peki, biz bu kıyafetlere nasıl sahip olabiliriz, markaları nedir? Tüm soruların cevabı için yazının tamamını okuma devam etmelisiniz. Çünkü sonra soluğu alışverişte alacaksınız.

Kiralık Aşk Elbise Modelleri Ve Dizi Sponsorları Olan Markalar Hangileridir?
60. bölüm Defne’nin üzerinde olan beyaz kazak Zara marka ve herkesin dolabında mutlaka olması gereken kurtarıcı bir parçadır.

58. bölümde Defne; açık gri gömlek Mavi, ceket elbise Missquied, siyah triko H&M kombinlerini yaparken Seda ise, triko Banana R ve etek My Best Friens, elbise Nueve G ve küpelerini Monreve markalarından tercih etmiştir.

Karizmasıyla yakıp kavuran Ömer ise 55. bölümde kullandığı lacivert takım elbisesini Kiğılıdan tercih etmiş gibi görülmektedir. Dikkat çekici karakteri ile dizide başrol oynamadığı halde vazgeçilmezi haline gelen sevgili Koray 55.bölümde yamalı kot ceket seçimini Pull&Bear markasından yapmıştır.

kiralik-ask-kiyafetleri kiralik-ask-giyim-modasi kiralik-ask-elbiseleri kiralik-ask-elbise-modelleri kiralik-ask-elbise-defne kiralik-ask-elbise-giyim kiralik-ask-elbise-moda

IF

IF

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain