Menu

Kiralık Aşk Defne Saç Modeli

Sevilerek izlenen Kiralık Aşk dizisinin başrol oyuncusu Defne’nin saç modeli büyük ilgi görüyor. Gerek rengi, gerekse saç kesimi ile oldukça uyumlu bir görünümü olan saçlarının sırrı bayanlar tarafından çok merak ediliyor.

Elçin Sangu, ekranlarda yer almaya başladığından beri aynı saç rengini ve modelini kullanıyor. Bu doğal görünümünün sırrı ise, bakır ve kızıl renklerini karıştırarak elde edilmiş güzel ve doğal bir renk.

Elçin Sangu’nun saç modeli ise, omuz seviyesinde katlı ve doğal bir kesim sonucu ortaya çıkmış perçemli bir saç modeli.

Defne Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Bakır ve kızıl tonlarını kullanarak elde edebileceğiniz bu doğal ve canlı renk beyaz tenli olan kişilerde ideal bir görünüm sağlayacaktır.

Ancak ne yazık ki saç renginin dezavantajı, bakır ve kızıl renklerinin kısa sürede akması ve alaca bir rengin ortaya çıkarak saçların mat görünmesi.

Bunu önlemek için saçlara sık sık bakım ve gerektiğinde cila uygulaması yapmak gerekiyor. Böylece saçların ilk günkü rengini korumasını sağlayabiliriz.

Kaliteli ancak biraz pahalı boyalar da saç renginin korunmasını sağlayacaktır.

Eğer saçlarınız koyu renklerden biri ise, öncelikle saçınızda açma işlemi yapılması gerekiyor. Saçların platin sarısına kadar açılması işleminden sonra, istediğiniz her rengi birebir olarak saçınıza uygulayabilirsiniz.

Bu işlem evde kendi imkanlarınız ile de yapılabilir ancak saçı yakmamaya dikkat etmeliyiz. Aksi takdirse bakır ve kızıldan oluşan bu çarpıcı renk, saçımızda daha da mat ve yıpranmış bir görünüme sebep olacaktır.

Saçlarınızın yapısı kuru ise, önce saçınızı nemlendirici bakımlar ile sağlıklı hale getirin ve ondan sonra boya uygulamasını yapın.

Böylece saçınız boyanın içerdiği zararlı maddelerden yıpranmayacak, saç renginiz de daha canlı ve doğal görünecektir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain