Menu

Kiralık Aşk Defne Makyaj Ve Saç Modelleri

kiralik-ask-defne-makyaj-ve-sac-modelleri
Kiralık Aşk Dizisi Defne Makyaj Ve Saç Modelleri
Star TV ekranlarında ilgi ile izlenen Kiralık Aşk dizisi büyük bir heyecan ve tutku ile izlenmeye devam ediyor. Cuma akşamları sat 20.00’de yayına giren Kiralık Aşk dizisi, hafta içi yayınlanan Fragman ve videolarında da izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.

Dizinin her sahnesi sevenlerini gereğinden fazla heyecanlandırırken Defne’nin bulunduğu sahneler kadınlar tarafından dondurulup hafızalara kayıt ediliyor.

Saçı, kılığı, kıyafeti, makyajı, her şeyi birbirini tamamlayan ünlü oyuncu mucizenin gerçek adı gibi görünüyor.

Defne Hakkında İpuçları

Defne karakterini canlandıran Elçin Sangu, her röportajında saç renginin doğal kızı olduğunu söylüyor. Bakır ve doğal kızılın birleşip Defne’nin saçlarında olağanüstü bir hal almış gibi gözüküyor.

Uygulayan hiç kimse henüz tam olarak bu saç rengini tutturabilmiş değil. Günlük hayatında ve oyunculuk esnasında sıklıkla salık ve doğal saç stillerini tercih eden Elçin Sangu, çekimler esnasında ve günlük hayatında kıyafetlerini ve makyajını da saç rengine uygun seçiyor.

Günümüzde en çok tercih edilen saç rengine sahip olan Defne aynı zaman da göz makyajı ile de trend olmuş durumda.

kiralik-ask-defne-makyaj-ve-sac-modelleri-1 kiralik-ask-defne-makyaj-ve-sac-modelleri-2 kiralik-ask-defne-makyaj-ve-sac-modelleri-4 kiralik-ask-defne-makyaj-ve-sac-modelleri-5

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain