Menu

Kiralık Aşk Ayakkabı Modelleri

kiralik-ask-ayakkabilari
Kiralık Aşk Dizisi Ayakkabıları
Star Tv ekranlarında yayılan sevilen ve yüksek reyting alan dizinin hayranları, dizinin konusun da ayakkabı tasarımı geçtiği için, kullanılan ayakkabılar merak edilmekte.

Dizide Kullanılan Ayakkabı Modelleri

Dizinin başrol oyuncularından Defne karakterinin giydiği mor renkte topuklu açık ayakkabı bilekten ipler ile bağlanmakta.

Yine dizide ki Yasemin karakterinin giydiği deri topuklu üzerinde metal zımba detayları olan ayakkabı ayak bileğine kadar ve ayakkabının üst kısmı pencere şeklinde açık. Defne’ in giydiği gümüş renk çok yüksek ve ince topuklu ayakkabı bilekten bağlanıyor.

Defne’ nin dizide ki fotoğraf çekimin de giydiği leopar modeli yüksek ve ince topuklu ayakkabı ayak bileğinden bağlanıyor.

Defne karakterinin giydiği başka bir model de bilekten siyah renk rugan detay ile bağlanan ayakkabının arka kısmı beyaz üzerine siyah puantiye detaylı yanlar açık ve ön kısım üzerin de rengarenk çiçek detayları mevcut. Ayrıca ayakkabı ince ve yüksek topuklu bir model. Bir diğer model siyah renk deriden ince yüksek topuklu bir stiletto modeli.
kiralik-ask-ayakkabi-modasi

kiralik-ask-ayakkabi-modelleri

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain