Menu

Kerim can durmaz kimdir kısaca biyografisi

kerim-can-durmaz
1994 Balıkesir Doğumlu Kerim can durmaz, Akrep burcudur. Üç çocuklu ailede büyüyen Kerim can; Periscope tarafından tanınan ilk fenomendir ve kısa sürede oldukça etkili hayran kitlesine sahip olmakla kalmayıp, sıra dışı kedine has, eğlenceli karaktere sahiptir. Günümüz sosyal medya takipçilerinin özellikle ilgi odağında olan Kerim can söylediği repliklerle özel hayatlarda da konuşulmayı, akıllarda kalmayı başarabilmiştir.

Kerim can Ne İş Yapar?

Persicope ile tanınan Kerim can sırası ile Twitter ve snapchat videoları ile akıllarda yer tutmaya devam etmekte. Tüm bu gelişmelerle birlikte şuanda ünlü iş adamından aldığı teklif ile beraber hayatına fenomen Dj olarak devam etmektedir. Sadece videolarla kalmayıp, oldukça başarılı Make-up artisttir. Makyaja olan hevesi ile ilk önce ablalarının malzemeleri ile başlamış, sonrasında izlediği videolarla merakını gidermeye çalışmıştır. Bu dönemde Bakü’den teklif alan Kerim can, oraya yerleşmiştir.

Gündeme özellikle yayınladığı videolarda sık sık kullandığı ‘’ ablan star bebeğim’’ ‘’sananeegg’’ gibi cümlelerle ile oturan Kerim Can’ın aylık kazancı ise 400 bin TL’yi bulduğu dedikoduları ise yayılmaya devam etmektedir. Kendisine olan özgüveni sayesinde kendisi ile barışık gay olduğu rahatça dile getirmiştir.

Kendisine olan güvenini sayesinde yaptırdığı burun ve yüz estetik ameliyatları, giyim tarzı ile de kendinden bahsettirmeye devam ettirmektedir. Öyle ki yaşadığımız dönemde özellikle sosyal medyada akıllarda kalmak, bilinirliliğini göstermek oldukça zordur. Bunu başaran az ve nadir insanlardandır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain