Menu

Kerem Bürsin Kimdir / Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Ali


Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Ali
Ay yapımın yeni projesi olan ve Atv ekranlarında yayına başlayan bu şehir arkandan gelecek adlı dizide ki boş rolü ile Kerem Bürsin dikkatleri yine üzerine toplamıştır.

Dizide Ali ismine hayat veren oyuncu 5 yaşındayken annesini ölümüne şahit olmuş zor bir çocukluk geçirmiştir. Gemilerde çalışan Rauf Ali’yi sahiplenmiş ve ona babalık yapmaktadır.

Ali 28 yaşına gelmiş genç yakışıklı, gemicilik eğitimi almış, beş dil bilen ve sporcu bir gençtir. Artık annesinin intikamını alma zamanıdır.

 Kerem Bürsin kimdir?

4 Haziran 1987 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu uzun yıllar boyunca Amerika da yaşamıştır. 1 79 boyunda ve 72 kilodur.

Yüzmeyi spor yapmayı ve seyahat etmeyi sever. Bir tane ablası vardır. Babasının işi dolayısıyla 2000 yılında İskoçya’ya gitmiş daha sonra 2002 de Amerika’ya geçerek lise eğitimine başlamıştır.

O sırada arkadaşları ile birlikte bir rock gurubu kurmuş ve konserlere gitmeye başlamıştır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Boston’a giderek üniversite eğitimini orada tamamladı.

Daha sonra Los Angeles’a yerleşerek orada oyunculuk eğitimi almaya başladı. Amerika’da oyunculuk yaparak kendini ispatladı.

Yaz aylarında Türkiye’ye anneannesini ziyarete geliyordu. 2 yıl oyunculuk eğitimi almıştır. İstanbul’a bir akraba düğünü için gittiğinde Gaye Sökmen ile karşılaşmış ve oyunculuk şirketi ile anlaşıp Türkiye’de projelerde rol almaya başlamıştır.

Lisede tiyatroya çok ilgi duymuş ve okuduğu lisede en iyi oyuncu seçilmiştir. Türkiye’de reklam filmlerinde oynamıştır.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain