Menu

Kara Sevda Müzikleri Duygusal

kara-sevda-muzikleri-duygusal-video
Duygusal Bir Klip Kara Sevda Dizi Müziği
Nihan ve Kemal’in imkansız aşklarının ve birbirlerine kavuşma mücadelelerinin anlatıldığı dizi büyük beğeni ile takip edilmektedir.

Sezon finalinin ardından oldukça başarılı bir şekilde yeni finaline başlayan Kara Sevda dizisinde Kemal ve Nihan’ın yakınlaştığı sahnelerde oldukça etkileyici şarkılara yer verilmektedir. Sezen Aksu gibi usta sanatçıların eserlerine yer verilen dizi oldukça duygusal sahnelere yer vermektedir.

Kara Sevda Oyuncuları

Burak Özçivit: 1984 doğumlu olan oyuncunun aslen Antepli olduğu bilinmektedir. Best Model Of Turkey yarışmasında Gelecek Vaat eden Oyuncu olarak seçilmiştir. Büyük işlere imza atan oyuncu özel hayatı ile de gündemde olmaya devam etmektedir. Yakışıklı oyuncu güzel oyuncu Fahriye Evcen ile beraberdir.

Kaan Urgancıoğlu: 1981 doğumlu olan oyuncu 2013 yılında yayınlanan Kampüsistan isimli yapımda rol alarak adından söz ettirmeyi başarmış oyuncular arasında yer almaktadır. 1.82 boyunda olan oyuncu Kara Sevda dizisi ile de kendinden söz ettirmeyi başarabilmiştir. Kara Sevda dizisinde Nihan’ın saplantılı aşkı Emir Kozcuoğlu’nu canlandıran Kaan Urgancıoğlu kötü karakteri ile dizide her ne kadar sevilmese de başarılı oyunculuğu ile takdir edilmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain