Menu

Kara Sevda Jenerik Fon Müziği

kara-sevda-jenerik-fon-muzigi
Kara Sevda Dizisi Jenerik Fon Müziği
2016 sezonundan beri büyük bir ilgi ile takip edilen Kara Sevda fakir ve gururlu Kemal ile zengin bir ailede yetişen, hayat dolu Nihan’ın öyküsünü anlatmaktadır.

Muhteşem bir aşk yaşayan Kemal ve Nihan, Nihan’ın saplantılı aşkı Emir nedeni ile Kemal’i terk etmek zorunda kalacaktır. Emir’in oyunlarını bilen, ondan nefret etmesine rağmen kurtulamayan Nihan eski neşesini kaybetmiştir artık. Kemal ise Zonguldak’ta maden mühendisi olarak çalışmaya başlamıştır. Kaza sonucu patronunu kurtarması üzerine artık Nihan ve Emir’in en yakınında olacaktır.

Aşk hikayesinin anlatıldığı dizi fon müziği ve jenerik müzikleri ile de büyük beğeni toplamıştır. Müziğini Ay Yapım’ın üstlendiği dizinin jenerik müziklerini Toygar Işıklı hazırlamaktadır.

Kara Sevda dizisinde başrollerde Burak Özçivit ve Neslihan Atagül yer almaktadır. Dizide Kemal rolünü canlandıran Burak Özçivit 1984 doğumludur.

Pek çok kızın hayranlığını kazanan yakışıklı oyuncu Fahriye Evcen ile birliktelik yaşamaktadır. Neslihan Atagül Kara Sevda dizisinde zengin bir ailenin kızı olan Nihan’ı hayat vermektedir. Bilindiği gibi Neslihan Atagül Kadir Doğulu ile evlidir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain