Menu

Kara Sevda Dizisi Kıyafetleri Ve Elbiseleri

kara-sevda-dizisi-elbise-ve-kiyafet-2
Kara Sevda Dizisi Kıyafetleri Ve Elbiseleri
Büyük bir hayranlıkla izlediğiniz Kara Sevda dizisi oyuncularının yaşadıkları hayat hepimizin ilgisini çekiyor. Özellikle kıyafetlerinden hiç birimiz gözlerimizi alamıyoruz.

Kim hangi bölüm ne giymiş, markası nedir? Hepsinin cevabını sizler ile buluşturuyoruz. Merakınız geride kalacak hemen mağazalara koşacaksınız.

Nihan’ın 43. bölüm giydiği kıyafetler; taba rengi botlar, Elle Shoes, beyaz ceket Forever New markadır. 41. Bölüm kürk yaka deri ceket markası Koton, düşük omuz bluz Ceren Ocak, mavi takım elbise markası Network, damlacık küpe markası Bendis’tir. 41. Bölüm Asu karakterinin tasma şeklinde olan kolyesi de Bendis markadır.

Kemal ‘in 41. bölümde giydiği deri ceket Desa markadır. 40. Bölümde Nihan’ın giydiği mavi kot ceket Mavi, geometrik desenli ceket ipekyol markasına aittir.

39. bölümde Asu’nun giydiği topuklu ayakkabı markası İlvi, siyah bluz markası adl for Mert Aslan’dır. Dizinin 38. Bölümünde Zeynep’in giydiği bordo bluz Forever New marka 38. Bölümde giydiği elbise ise Bianco e Nero olarak bilinmektedir. Dizi oyuncuları birçok ünlü markanın tasarımlarını her bölümde sizlerle buluşturmaya devam ediyor.
kara-sevda-dizisi-elbise-ve-kiyafet-1

kara-sevda-dizisi-elbise-ve-kiyafet-3

kara-sevda-dizisi-elbise-ve-kiyafet

kara-sevda-dizisi-elbiseleri

kara-sevda-dizisi-giyim-cesitleri

kara-sevda-dizisi-giyim-modasi

kara-sevda-dizisi-giyim

kara-sevda-dizisi-kiyafetleri

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain