Menu

Kara Sevda Dizisi Burak Özçivit Kimdir Yaşı Ve Boyu

kara-sevda-burak-ozcivit-boyu
Burak Özçivit Kimdir?
Genç kızların sevgilisi, yakışıklı ve ünlü oyuncu Burak Özçivit uzun zamandır Kara Sevda dizisi ile ekranlarda boy gösteriyor ve reytinglerde fırtına koparmaya devam ediyor.

Peki milyonları kendisine hayran bırakan Burak Özçivit kimdir?

Gaziantep doğumlu olan model ve sevilen oyuncu 24 Aralık 1984 tarihinde dünyaya gelmiş ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünden mezun olmuştur.

İki yıl arayla Best Of Turkey yarışmasında birinci olup tüm gözleri üzerine çeviren Burak Özçivit 1.83 boyunda ve 77 kilodur. Oğlak burcu olan sevilen oyuncu kahverengi gözlüdür. Daha sonra ise Best Of The World’e katılarak dünyanın en iyi ikinci mankeni seçildi. 2006 yılından sonra ise mesleği olan mankenliği bırakarak oyunculuğa adım attı.

Geçmiş yıllarda oynadığı İhanet, Çalıkuşu ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinden sonra başrolünde oynadığı Kara Sevda ile hayranlarını bir kez daha büyülemeye devam ediyor.

Zengin ve güzel bir kız ile madende çalışan yakışıklı bir gencin imkansız aşkının konu edildiği dizide Kemal karakterini canlandırarak medyanın gündemine oturmayı başarmıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain