Menu

Kara Sevda Dizisi Araba Modelleri

jaguar-xf-kara-sevda
Kara Sevda Dizisi Arabaları
Star TV ekranlarında yayınlanan Kara Sevda dizisi oyuncularının lüks yaşamları adeta tüm izleyenleri büyülüyor. Kısa bir araştırma yaparak dizi için kullanılan araba modellerini sizler için belirledik. Arabaların fiyatları dudakları uçuklatmaya yetiyor.

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, Kara Sevda dizisinde Kemal karakterini canlandırıyor. İlk olarak siyah renkte Audi araba kullanan Kemal şimdilerde ise Jaguar XF kullanıyor. Dizilerin en güzel kadın oyuncuları arasında olan Neslihan Atagün Kara Sevda dizisinde oyunculuğu ve güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakmayı yine başarıyor.

Dizinin ilk bölümlerinde Kemal gibi Audi kullanan Nihan arabasından sıkılmış olacak ki kırmızı renkte bir Mercedes A serisinin yeşil rengini kullandığı görülüyor.

Gelelim dizinin en zengin ve kötü adamı Emir Kozcuoğlu ve arabasının hatta arabalarının modellerine. Emir Kozcuoğlu, Kara Sevda dizisinde birçok araba modellini sürekli kullanıyor. Genellikle makam aracı olan Mercedes’i tercihen eden Emir Kozcuoğlu, bazı günler spor bir model olan Dodge Challenger SRT modelini tercih ediyor. Emir az da olsa GMC minibüsünü de kullanıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain