Menu

Kara Sevda Dizi Müzikleri Ve İsimleri

kara-sevda-dizi-muzikleri-ve-isimleri
Kara Sevda Dizi Müzikleri Ve İsimleri
2015 yılından beri star TV’de yayınlanan kara sevda dizisi izleyenler tarafından çok büyük beğeni toplamaktadır. Yapımcılığını Kerem Çağatay’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Halil Saral bulunmaktadır.

Kara sevda dizisinin başrollerinde Burak öz çivit, Neslihan ata gül, Zerrin Tekindor, Furkan andıç, Hazal filiz küçük köse, Kaan Urgancıoğlu gibi isimler yer almaktadır. Dizinin konusu fakir olan genç mühendisin ( Burak öz çivit), iş aradığı bir dönemde otobüste zengin bir kızla tanışır.

Büyük tutku ile birbirlerine bağlanırlar dizinin karakteri Nihan ( Neslihan Ata gül )tüm hayatını alt üst eder, olumsuzluklar yaşarlar kara sevda bu şekilde başlar. Dizi kadar dizinin müzikleri de büyük beğeni toplamaktadır.

Kara sevda dizisi müzikleri; Kara sevda sevdam başından gitmez ömür biter o bitmez, Kara sevda gel gel gel, Kara sevda sen ki acı çekmenin en kibarını bilirsin, Korkuyorum cesaretim kayıp, Kara sevda şimdi bana kaybolan yıllarımı versinler, Kara kara sevda unut onu dinsin gönlünde fırtına, Kara sevda aşktan ölmeseydim aşka doğmasaydım, Sevmek bin defa ölmek demekmiş, Uslanmadım, Kara sevda yüzünden, Sevdan başımdan gitmez sebebi sensin, anlatamam.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain