Menu

Kara Sevda Bitti Mi Ne Zaman Final Yapacak?

kara-sevda-dizisi-bitti-mi-final-mi-yapti-gorsel
Kara Sevda Dizisi Bitiyor Mu? Ne Zaman Final Yapacak
2015-2016 sezonunun en iddialı yapımlarından olan Kara Sevda dizisi gerek kadrosu gerekse de konusu açısından oldukça ses getiren dizilerden bir tanesidir.

Başrollerini yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve güzel oyuncu Neslihan Atagül’ün paylaştığı dizide Zonguldak’ta yaşanan bir maden faciasının ardından hayatı değişen genç bir maden mühendisinin hikâyesi anlatılıyor. Büyük bir aşkı ve dramı içinde barındıran dizi Çarşamba günlerinin en çok izlenen dizilerinden birisi olmayı başarmıştır. Müziklerini Toygar Işıklı’nın yaptığı dizinin yapımcılığını, son yıllarda çok başarılı işler yapan Ay Yapım üstlenmiştir.

Peki, Kara Sevda Bitti Mi Ne Zaman Final Yapacak? Bu sorunun cevabı henüz netlik kazanmasa da dizi ikinci sezonuyla Star TV ekranlarında fırtına gibi esmeye devam ediyor. 35 bölümlük ilk sezonun ardından reyting listelerinin üst sıralarında tutunan dizi için 35 bölümlük yeni sezon anlaşması yapılmış ve Haziran 2017’ye kadar devam edeceği açıklanmıştı.

Dizinin başarısı ve izlenme oranları yapımcı şirketi memnun etmiş olacak ki henüz dizi finali için herhangi bir açıklama yapılmadı.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain