Menu

Kara Sevda Banu Gerçek Adı Ve Yaşı Kıyafetleri Ve Elbise Modelleri

kara-sevda-banu-cagla-demir-gorsel
Kara Sevda Banu Kimdir Gerçek Adı Nedir Çağla Demir
Star TV’nin sevilen ve çok izlenen dizilerinin arasında bulunan Kara Sevda gün geçtikçe seyirci sayısını arttırmayı başarmış, başarılı kadrosu ile adından sıkça söz ettiren bir dizi olmuştur.

Oyuncu kadrosu arasında yer alan Çağla Demir, dizede Halkla İlişkiler Uzmanı olan Banu karakterini canlandırmaktadır. Bu Yazımızda Kara Sevda Banu gerçek adı ve yaşı ile ilgili sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

Güzel oyuncu Çağla Demir 1992 yılı Samsun doğumludur. 4 kız kardeşin en küçüğüdür. Babasını çok küçükken kaybeden oyuncu ablaları ve annesiyle büyümüştür. Lise eğitiminin ardından da, Anakara Başkent iletişim fakültesinde eğitimini tamamlamıştır.

Daha sonra, Tümer Özokur merkezinde oyunculuk derslerine devam etmiştir. Daha önce bir dönem modellikte yapmış olan oyuncu, Medcezir dizisinde de Ceren karakterine hayat vermişti. Tahincioğlu Konutları reklam filminde de rol almıştır.

Çağla Demir 1.65 boyunda 55 kg ve kahverengi gözlere sahiptir. Seyahat etmeyi, ailesiyle vakit geçirmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi çok seven biridir. Şu an hayatında hiç kimse yoktur. Hayali ileride sinema filmlerinde yer almaktır. Kin tutmayan, yaşamaktan zevk alan, başarıya olan inancını hiç kaybetmeyen, duygusal bir yengeç bayanıdır.

kara-sevda-dizisi-banu-cagla-demir kara-sevda-banu-cagla-demir-resmi kara-sevda-banu-cagla-demir-resim kara-sevda-banu-cagla-demir-makyajsiz-hali kara-sevda-banu-cagla-demir-kiyafetleri kara-sevda-banu-cagla-demir-giyim-tarzi kara-sevda-banu-cagla-demir-giyim  kara-sevda-banu-cagla-demir-kimdir kara-sevda-banu-cagla-demir-kiyafet-modeli kara-sevda-banu-cagla-demir-fotograf kara-sevda-banu-cagla-demir-foto kara-sevda-banu-cagla-demir-eski-hali kara-sevda-banu-cagla-demir-elbiseleri kara-sevda-banu-cagla-demir-elbise-modeli

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain