Menu

Kanbolat Görkem Arslan Kimdir / Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Cerrah


Televizyon kanallarının vazgeçilmez programlarından olan diziler, her akşam on binleri televizyon başına bağlamaktadır. Bazı dizilerin yayını sırasında sokaklar boşalmakta, kimse evden çıkmamaktadır. Bu dizilerden birisi de Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizidir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bir okulda geçen dizi, alışageldiğimiz okul dizilerinden olmakla birlikte; idealist bir öğretmen olan Hayat Öğretmen (Birce Akalay) ile ona aşık mafya babası Murat Besim Cerrahgil yani Kanbolat Görkem Arslan arasında yaşananlar diziye farklı bir boyut katmaktadır.

Kısaca Cerrah Bey şeklinde tanınan Murat Besim Cerrahgil; bir şekilde mafya işlerine bulaşmış bu sebeple anne ve babasını kaybetmiş ve kendisinden hayli küçük kardeşi ile hayatını sürdürmeye çalışan bekar, karizmatik bir adamdır. Kaderin bir oyunu sonucu kardeşi Koray’ın öğretmeni Hayat’a tutulmuştur.

Kanbolat Görkem Arslan Kimdir?

4 Kasım 1980 de Düzce’de dünyaya gelen ARSLAN Düzce’de tamamladığı orta ve lise eğitiminin ardından Hacettepe Üniversitesinde Konservatuar-Tiyatro Bölümünde okumuştur.

Son dönem televizyon dizilerinin göz dolduran jönlerinden olan Arslan 80 kilo civarında ve 180 cm boyunda, kahverengi gözlü, sakallı değişik yüz hatları olan bir aktördür.

Ancak en çok dikkati çeken özelliği kırlaşmış saçlarıdır. Bu hali ile oldukça cool bir hava yaratmakta, ciddi, öz güveni yüksek bir profil sergilemektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain