Menu

Kalbimdeki Deniz Hangi Gün Saat Kaçta Başlıyor

kalbimdeki-deniz-hangi-kanalda
Televizyon dizileri bizim için özellikle kış aylarında akşamları vakit geçirmek, kendimizden bir şeyler bulmak ya da mutlu olmak izlediğimiz programlardır. Hepsini birden takip edemesek de bize hitap eden dizileri fırsat buldukça izlemeye devam ederiz.

Kalbimdeki Deniz dizisi de son günlerde adını çokça duyduğumuz ve özellikle hanımlar tarafından çok izlenen dizilerdendir.

Kalbimdeki Deniz Hangi Gün?

Kalbimdeki Deniz dizisi Cumartesi akşamları saat 20:00’de Fox TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Reytinglere göre oldukça fazla kişi tarafından izlenmektedir. Dizinin konusu ise zengin ve lüks bir hayat yaşayan iyi niyetli Deniz’in, bir gün aniden kocası Alihan’ın ortadan kaybolması ile başına gelenlerdir.

Yaşadıklarına kendisi bile inanmakta zorlanan Deniz bir de şımarık kızı Ece ile uğraşmaktadır. Deniz son parasını da ev kiralamak için dolandırıcıya kaptırınca iyice çaresiz kalır.

Güya çocukluk arkadaşı olan Hülya’dan da maddi anlamda destek göremez. Kiraladığı evin gerçek sahibi Mirat ile karşılaşınca biraz da olsa rahatlayan Deniz’in hikayesi içimizi acıtmaktadır.

Kalbimdeki Deniz Fox TV’de cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer almaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain