Menu

Kalbimdeki Deniz Dizisi Nerede Çekiliyor

kalbimdeki-deniz-nerede-cekiliyor
Fox Tv ekranlarının sevilen dizilerin Kalbimdeki Deniz her Cumartesi saat 20.00’da yayınlanmaktadır. Dizinin yeni bölümü 21.00’da başlamaktadır. Dizi saat 00.45’e kaadr devam etmektedir.

Kalbimdeki Deniz dizisinin başrollerinde Özge Özberk ve Kutsi yer almaktadır. Özge Özbert dizide Deniz karakterine hayat verir iken Kutsi de Mirat karanterine jayat vermektedir.

Kalbimdeki Deniz Dizisinin Konusu Nedir?

Deniz oldukça zengin bir aileye sahiptir. Eşi tarafından bir anda habersizde terk edilmesi onu bambaşka bir hayata sürükleyecektir. İki çocuğu ve yaşlı babası ile sokakta kalan Deniz’e Mirat yardım edecektir.

Mirat oldukça usta bir at eğiticisidir. İnsanlara yardımcı olmayı kendine ilke edilmiş bu genç adam hayatında aşkı yaşamamış yalnız başına her zaman mücadele ederek başkasının yardımına koşmuştur. Deniz’in evden ayrılmak zorunda olması Mirat ile yollarının kesişmesini sağlayacaktır.

Deniz’in zor günlerinde yanında olan Mirat zamanla onun aşkını kazanmayı da başaracaktır. Deniz Mirat’a aşık olmaktan korkar. Çünkü iki çocuğunun yanı sıra Deniz hamile olduğunu da öğrenecektir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain