Menu

Kalbimdeki Deniz Dizisi Konusu

kalbimdeki-deniz-dizisi-konusu-nedir
Kutsi ve Özge Özberk’in başrollerini paylaştığı Kalbimdeki Deniz dizisi 22 Ekimde Fox TV ekranlarında izleyicisi ile buluşmuştur. Cumartesi akşamları yayınlanmakta olan ilgi ile izlenen dizi izleyiciler tarafından çok beğeni almıştır.

Kalbimdeki Deniz Dizisi Konusu:

Bütün kadınların imrendiği rüya gibi bir yaşantısı olan Deniz eşi Alihan’ın bir gün birden ortadan kaybolması ile hayatı alt üst olup kabusa dönmüştür.

Eşinin bütün mal varlığını denizden habersiz satması ile babası ve iki çocuğuyla birlikte Deniz beş kuruşsuz ortada kalır. Çapkın ve zampara olan Deniz’in eşi Denizi başka bir kadınla aldatıp Denizi ve çocuklarını terk ‘eder.

Deniz tek başına ayakta durmaya çalışırken en yakın dostu ve çocukluk arkadaşı Hülya, Deniz’in daha da kötü bir hayat yaşaması için Deniz’e kötülük yapmaya devam etmektedir.

Hülya Deniz’i kıskanmakta ve yuvasının dağılmasının da mimarı olup Alihan’ı kendi kız arkadaşı ile tanıştırıp Deniz’in yuvasını yıkmıştır. Deniz bin bir güçlükle kiraladığı evde ise büyük sürprizlerle karşılaşacaktır. Bu yaşadığı kötü olay sayesinde Mirat ile tanışır ve hayatı gerçek anlamda değişmeye başlayıp ve büyük aşk alevlenmeye başlar.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain