Menu

Justin Bieber Sevgilileri Ve İsimleri

justin-bieber-sevgilisi
Küçük yaşta ünlü olan Justin Bieber; ortaya çıktığı ilk günden beri, şarkılarıyla olduğu kadar aşklarıyla da adından sıklıkla söz ettirdi. Kısa süren aşklarında istediği mutluluğu bulamayan şarkıcı, birçok ünlü isimle de birliktelik yaşadı.

Bu birlikteliklerinden en uzun süre devam eden Selena Gomez ilişkisi, Justin Bieber’in sonunda aradığı aşkı bulduğunu düşündürmüş olsa da; Selena Gomezle olan ilişkisine de son vermesiyle birlikte, tüm sevenlerini şaşırttı. Tüm dünyanın yakından takip ettiği şarkıcının, ünlü ve ünsüz birçok sevgilisi oldu.

İşte Justin Bieber’in Ünlü Sevgilileri

Çok fazla kişiyle birliktelik yaşayan Justin Bieber’in, bilinen ilk sevgilisi Caitlin Beadles. Daha sonraki sevgilileri ise; Hailey Bealdwin, Kristen Rodeheaver, Selena Gomez, Yovanna Ventura ve Sofia Richie. Şimdilik Sofia Richie ile mutlu olduğu gözlemlense de Selena Gomez ilişkisi kadar ciddi bir ilişki olduğu düşünülmüyor.

Fakat Selena Gomez’le uzun süren ilişkisi hayranları tarafından o kadar beğeniliyordu ki; Justin ve Selena’ nın isimlerini birleştirerek “Jelena” ismini kullanır olmuşlardı. Şu sıralar Lionel Richie’nin 17 yaşındaki kızı Sofia Richie ile birlikte olan Justin Bieber’a hayranlarının tepkisi büyük.

İnstagram hesabında Sofia Richie ile paylaştığı bir fotoğrafa yorum olarak; yapılan kötü yorumlar yüzündan instagram hesabını gizliye alacağından bahseden ünlü şarkıcı, gerçek hayranlarının, sevdiği insanlara bu kadar kötü sözler söyleyemeyeceğinden yakınıyor. Hala instagram hesabı açık olduğundan yeni ilişkisinin fotoğraflarına bakmak mümkün.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain