Menu

Justin Bieber Selena Gomez’den Neden Ayrıldı? İşte Merak edilen O sorunun Yanıtı!

justin-bieber-selena-gomez
Geçtiğimiz günlerde birlikteliği gündemde olan çift, ayrılma kararı aldı. Genç yaşta yıldız olmayı tadan Selena Gomez ve Justin Bieber uzun süren bir birliktelik yaşadılar. Kusursuz gözüken birliktelikte aslında her şey zannedildiği kadar yolunda gitmiyormuş.

Neden ayrıldılar?

Genç çift yoğun programlarından dolayı yeterince görüşemediklerini belirttiler. Selena Gomez ve Justin Bieber yoğun geçen kariyer günleri ve turne programlarından birbirlerine vakit ayıramadıklarını söyleseler de ortada farklı sebepler olduğu duyumları ortaya çıktı.

Güven Sorunu!

Selena Gomez’in yakın bir arkadaşının söylediğine göre Selena, Justin’e karşı güven sorunları yaşıyordu. Bir online magazin sitesinin haberine göre genç şarkıcı Justin Bieber, Selena’nın karşı çıkmasına rağmen bir hafta sonunu Victoria’s Secret mankenlerinden biri olan Barbara Palvin ile geçirdiği ortaya çıktı. Bu durumdan rahatsız olduğunu Selena’nın yakın arkadaşı açıkladı.

Arkadaş Ortamı

İddialara göre genç şarkıcı Justin Bieber, son zamanlarda 2009 yılında kız arkadaşı Rihanna’ya darp yaparak hastanelik eden Chris Brown, rapçi Sean Kingston ve sabıka sahibi Lil Wayne ile son zamanlarda oldukça fazla vakit geçiriyordu. Bu arkadaşlıkları Justin’e göre bulmayan ve kötü yönde etkilendiğini düşünen Selena Gomez, uyarılarına rağmen Justin’in arkadaşlığını sürdürdüğünü belirtti. Kaynaktan alınan habere göre Selena’nın son ikazı işe yarayamayınca ayrılık kararı gündeme geldi. Bardağı taşıran son damla olduğunu düşünen Selena, Justin’e ayrılık kararını bildirdi. Kaynağa göre ayrılık haberi Justin’in göz yaşlarını tutamamasına neden oldu.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain