Menu

İsmail Ege Şaşmaz Kimdir / Aşk Laftan Anlamaz Dizisi İbrahim


Aşk Laftan Anlamaz dizisine konuk oyuncu olarak gelen İsmail Ege Şaşmaz İbrahim karakterini canlandırıyor. İbrahim dişi bir karakterdir. Daha önce üniversitede bir kıza aşık olmuş ve evlenmişler fakat karısı İbrahim’i aldatmıştır.

Bu yaşadıklarından sonra İbrahim kendini karavanıyla yollarda bulmuştur. Böyle bir geçmişi olan İbrahim Hayat’ın Murat ile ilişkisi konusunda akıl hocası olacaktır.

İbrahim başarılı ve zeki bir reklamcıdır. Hayat’ın hikâyesini öğrendiğinde Murat ile olan aşkına yardım eder.

İsmail Ege Şaşmaz Biyografi

İsmail Ege Şaşmaz 25 Kasım 1993 tarihinde Manisa’da doğmuştur. Liseyi, Manisa Polinas Endüstri Meslek Lisesi’nde Plastik Enjeksiyon Kalıp bölümünde okumuştur.

Lise üçüncü sınıfta kuaför çıraklığı yapmıştır. Sahneye ilk defa lise yıllarında polis karakteriyle çıkmıştır. Oyuncu olma isteği Örümcek Adam filmi ile doğmuştur.

İsmail Ege Şaşmaz, Manisa’nın Belediye Konservatuarı’na ilk sıradan girmiş fakat birinci sınıfta yarıda bırakıp İstanbul’a gelmiştir. İlk dizi oyunculuğu da İstanbul’a gelmesiyle 2013 yılında olmuştur.

Çeşitli reklam filmlerinde oynamıştır. İsmail Ege Şaşmaz kendi halinde, barışçıl ve sakin karakterde bir kişidir. İsmail Ege kendini geliştirmek üzere oyunculuk dersleri almaya devam ediyor.

Fiziksel Özellikleri

İsmail Ege Şaşmaz 1.78 cm boyunda, 76 kg ağırlığındadır. 23 yaşındaki yakışıklı oyuncunun saçları siyah, göz rengi kahverengidir.

İsmail Ege Şaşmaz Hobileri

Yakışıklı oyuncu boş zamanlarında bowling oynamayı, at binmeyi seviyor. Ayrıca buz pateni yapmak, şarkı söylemek, şarkı sözü yazmak ve şiir yazmakta sevdiği diğer aktiviteler arasında yer alıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain