Menu

Işıl Dayıoğlu Kimdir / Cesur ve Güzel Dizisi Reyhan


Cesur ve Güzel Dizisi Reyhan
Ekranların beğenilerek izlenen ve reyting rekorları kıran dizisi Cesur Ve Güzel konusuyla olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da beğeni kazanmaya devam ediyor.

Başrol olarak yer alan Kıvanç Tatlıtuğ tarafından canlandırılan Cesur adlı karakterin yaşadıklarını anlatan dizide çok sayıda tecrübeli ve yetenekli oyuncu yer alıyor.

Cesur’a aşık olan Sühan’ın babası, abisi ve abisinin karısıyla birlikte şehirden uzak olan Korludağ isimli kasabada yaşadıkları evde yardımcı olarak çalışan Reyhan, uzun süredir aileyle birliktedir.

Yıllardır ailenin yemek ve temizlik işlerini yapan Reyhan, iyi niyetli bir insandır. Ancak, patronu ve ailenin reisinin bazı kararlarını onaylamamaktadır.

Onaylamadığına dair fikirlerini beyan etmez ancak, fikirlerini kendi ailesiyle paylaşmaktadır.

Işıl Dayıoğlu Kimdir?

Işıl Dayıoğlu, 22.12.1963 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oğlak burcu olan ünlü oyuncu pek çok büyük projede yer almayı başarmıştır.

1 metre 66 santimetre olan yetenekli oyuncu 64 kilodur. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro bölümünde eğitimini tamamlayan oyuncu, dizilerde yer almaya 2004 yılında başlamıştır.

Ekranların en çok izlenen ve sevilen dizilerinden olan Cesur Ve Güzel dizisinde yer alarak tanınırlığını artıran oyuncu, yetenekli olduğunu da göstermektedir.

Kariyerine önem veren oyuncu, hep başarılı projelerde yer alma fırsatını yakalamıştır. Uzun soluklu dizilerde yer alan oyuncunun asıl mesleği ise tiyatroculuktur.

Çok sayıda farklı tiyatro oyununda da yer alan oyuncu, Reyhan karakteriyle oldukça samimi bulunmuş ve sevilmiştir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain