Menu

Irmak Örnek Kimdir / Cesur ve Güzel Dizisi Şirin


Cesur ve Güzel Dizisi Şirin
Irmak Örnek, İzmir’de 20 Ağustos 1987 yılında doğmuştur. Ekranların en sevilen dizisi Cesur ve Güzel Şirin rolüyle herkesin beğenisinde tam not almıştır.

Korlu dağ kasabasının sahibi Tahsin Korlu Dağ’ın her türlü işini gören kahyası ve evin en eski, biricik hizmetkarının tek kızlarıdır.

Tahsin Korlu Dağ’ın kızı Sühan ile birlikte büyüyen Şirin, Sühan’ın her sırrını bilir ve en yakın arkadaşıdır.

Gizemli ve yakışıklı Cesur’un kasabaya gelmesiyle birlikte Sühan ile Cesur’un arasını yapmaya çalışan Şirin, aynı zamanda daha önce Korludağ çiftliğinde çalışan ama Tahsin Korludağ’ın işten çıkardığı, Cesur’un ise işe aldığı Kemal ile evlenecektir.

Sühan ve Cesur’un aşk yaşamasını isteyen Şirin zaman zaman öğrendiği şeylerle fikir değiştirse de yine de Sühan’ın en büyük destekçisidir.

Kemal ile evlendikten sonra Cesur’un evinde çalışmaya başlayan Şirin, Cesur’un hasta annesinin de bakımını üstlenmiştir.

Irmak Örnek Kimdir? 

29 yaşındaki güzel oyuncu, güzelliği ile İzmirli olduğunu göstermektedir. 170cm boyunda ve 50kg olan Irmak Örnek, aslan burcudur. İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü mezunu olduktan sonra İstanbul’a gelmiştir.

Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk yüksek lisansı yaparak kariyerine yön vermiştir. İlk olarak 2012 yılında Şehir Tiyatrolarına katılmış ve birçok oyunda seyircisinden tam not almıştır.

İlk dizisini 2011 yılında oynamıştır. Asiye Kocaman Casting ajansa bağlı çalışan oyuncu, Şehir Tiyatrolarının yanı sıra özel tiyatrolar, Sinema filmleri ve dizilerde de rol almıştır. Ayrıca sempatik tavırları, instagram ve youtube videolarıyla da dikkat çekmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain