Menu

ilayda Çengel Kimdir / Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Bariyer


İlayda dizideki bariyer karakterinin aslında tam anlamıyla kendisini anlattığını belirtiyor ve güçlü kuvvetli görüntüsünün aksine yüreğinin son derece yufka olduğunu ve duygusal karakterde biri olduğunu her fırsatta belirtiyor.

05.09.1990 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen İlayda 27 yaşında ve başak burcu. Halen Bursa’da ailesi ile birlikte yaşayan İlayda burcunun tüm özelliklerini taşıdığını söylüyor ve özellikle titizlik takıntısı olduğunu ve temizlik yapmayı çok sevdiğini belirtiyor.

Tam bir gençlik dizisi olan Hayat Bazen Tatlıdır’ı Gani Müjde kaleme alıyor. Bir okulda öğretmenlik yapan Hayat ile kız kardeşi Gözde’nin hikayesinin anlatıldığı dizide İlayda Çengel okuldaki öğrencilerden birini canlandırıyor ve lakabı bariyer.

Okulda öğretmen ve öğrenci ilişkisinin kimi zaman eğlenceli kimi zamanda hüzünlü bir şekilde anlatıldığı dizi gerek konusu gerekse oyuncuları ile oldukça başarılı bir hikâye.

Tarımsal Yapılar Ve Sulama Bölümü Mezunu

İlayda Çengel ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra üniversiteyi Ondokuz mayıs üniversitesinde bitirdi. Tarımsal yapılar ve sulama bölümünden mezun olduğunu söyleyen genç kız mesleğini çok sevdiğini de belirtiyor.

1.63 boyunda ve 84 kg ağırlığında olan İlayda mavi gözlere sahip. Hayvanları çok seven İlayda Çengel’in tam bir kedi delisi olduğu herkes tarafından biliniyor.

Oyunculuk mesleğini çok seven ve bu alanda kendini geliştirmek için her şeyi yapacağını söyleyen İlayda çok yakın bir zamanda tüm Türkiye’nin kendisini tanıyacağından çok emin.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain