Menu

Ilayda Akdoğan Kimdir Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Elif

İlayda Akdoğan; birbirinden farklı sorunlarla örülü hayatlara doğmuş olan ve mahkumiyet yaşamlarının ardından okula dönme fırsatı yakalamış gençlerin hikayesinin konu alındığı Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli sevilen televizyon dizisinde Elif isimli kız öğrenciyi canlandırmaktadır.

Gençler arasında yaşanan sınıf farklılıklarını ve bu farklılıklardan doğan çatışmaları tüm çıplaklığı ile anlatan televizyon dizisi, özellikle gençler tarafından sevilerek takip edilmektedir.

Genç insanların iç dünyalarındaki çatışmalara da ışık tutan televizyon dizisi, hem gençlere hem de ebeveynlere örnek teşkil edecek konuları ele almaktadır. Konu gereği dizide rol alan genç yetenekler oldukça fazladır.

Bu genç yeteneklere eşlik eden tanınmış ve profesyonel oyuncularla birlikte hikaye son derece gerçekçi bir şekilde aktarılmaktadır.

İlayda Akdoğan Kimdir? 

İlayda Akdoğan, 21.07.1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Henüz eğitimine devam etmekte olan genç oyuncu, eğitimine ek olarak oyunculuk alanında kendini geliştirmeye devam etmektedir.

İlayda Akdoğan, 1.66 cm. boyunda ve 54 kg’dır. Yengeç burcu olan genç oyuncu, kahverengi gözlere sahiptir. Lise eğitimine devam ederken karşısına çıkan bir şans neticesinde bir televizyon dizisinde yer alma fırsatı yakalamıştır. Yer aldığı projedeki başarılı oyunculuğu, onun televizyon dizilerinde kariyerine deva etmesini sağlamıştır.

Genç yaşına rağmen kısa sürede tanınmış ve geliştirmekte olduğu oyunculuğu ile kendisini sevdirmiştir. İlayda Akdoğan, Fox TV’ de yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli dizide oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain