Menu

İçerde Reytingleri Sonuçları ve Durumu Nasıl?

icerde-dizisi-reyting-sonuclari
içerde dizisi reyting durumu
Daha çıktığı ilk bölümde izleyenleri ekrana kilitleyen İçerde dizisi reytinglerde de son derece iyi gidiyor. Pazartesi gününe konulan dizi oldukça yoğun olan bu günde 1. Bölümünde diğer dizilerin biraz arkasında kalarak 3. Sıraya geldi.

Ancak sonrasında dizi o kadar çok konuşulmaya başlandı ki reyting sıralamasında da üst sıralara çıkmaya başladı. Diziyi tutkuyla izleyen kişiler İçerde reytingleri sonuçları ve durumu nasıl diye kontrol ettiklerinde dizinin zirvede olduğunu gördüler.

Muhteşem bir oyuncu kadrosu olmasının yanından son derece özgün bir konusu olan dizi artık birçok kişi tarafından takip ediliyor. Televizyonlarından diziyi izleyen kişi sayısı kadar internet başında da diziyi takip eden çok sayıda kişi bulunuyor.

Show TV’nin orijinal sitesi üzerinden de bölümün tekrarı izlenebilirken bu alandan da binlerce kişi diziyi izliyor. Hikâyesi her geçen hafta daha heyecanlı bir hal alan dizi sürekli olarak yeni izleyiciler elde ederken mevcut seyircilerinden olumsuz bir dönüş almıyor. Bu sebeple belirli bir süre reyting listelerinden inmeyecek gibi duruyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain