Menu

İçerde Minik Karakteri kimdir Gerçek Adı Boyu Ve Yaşı

İçerde Minik Adam Seyithan Özdemir Kimdir?
Seyithan Özdemir son dönemde içeride dizisinde ” minik ” karakteri ile dikkatleri üzerine çeken bir karakterdir. Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İğnemli, Bensu Soral, Çetin Tekindor ile içeride dizisinin başrollerini paylaşıyorlar.1982 yılında Muşta doğmuştur. İstanbul’a çalışmak için Muş memleketinden gelmiş, ailenin 8 çocuğundan biridir.

Gece kulüplerinde, özel kişilerin yakın koruması olarak görev yaparken yönetmen Tolga Karaçeliğin patronunu araması üzerine kariyerine başlamıştır. Boyu; 2.05 metredir.110 kiloya sahiptir. Başarılı oyuncu yüz hatları ve iri yapısı ile herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Daha öncede Zengin kız fakir oğlan, Sarmaşık, Baskın, karabasan ve hannas, karanlıkta saklanan dizi ve filmlerinde rol almıştır.

İçeride dizisindeki heyecanını yenmeyi dizide çok fazla konuşmamasına bağlıyor. Çalışma arkadaşları sakin bir kişiliği olduğunu, mütevazı bir insan olduğunu söyleniyor. Seyithan Özdemir’de verdiği röportajlarda da ünlü olmak istemediğini mütevazı bir hayat sürdürmek istediğini sık sık dile getiriyor. Göz önünde olmaktan, sürekli fotoğraf çekilebilir miyiz denilmesinden rahatsız olduğunu dile getiriyor. Daniel Craig’in yakın korumalığını yaptığını fakat İngilizcesi olmadığı için iletişim kuramadığını söylüyor.

icerde-minik-adam-kimdir-boyu

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain