Menu

İçerde Kebapçı Celal Adamları

icerde-kebapci-celal-adamlari-gorsel
içerde dizisi kebapçı celalin adamları
İçerde dizisi çok büyük bir etki yaratarak izleyicileri ekrana çekerken Celal Baba karakteri ile birlikte Çetin Tekindor da herkesin takdirini kazandı. Kebapçı Celal Baba rolünde oynayan Çetin Tekindor birçok yapıtta olduğu gibi yine yanında oynayan kişileri de yüceltmeye devam ediyor.

İçerde Kebapçı Celal adamları arasında en tanıdık yüz olarak Rıza Kocaoğlu gösteriliyor. Davut karakteri ile karşımıza çıkan Rıza, daha öncesinde de Ezel ve Kuzey Güney dizilerinde kendisini göstermiş ve son derece iyi bir hayran kitlesi elde etmişti.

Mestan karakterini ise Mustafa Yıldıran canlandırıyor. Daha öncesinde de birkaç senaryoda oynayan Mustafa Yıldıran, bu seviyede ki yapıtlar için yeni bir yüz olarak nitelendirilebilir.

Celal Baba’nın adamları arasında Minik karakteri ise en çok dikkat çeken isim olmayı başardı. Boyunun uzunluğu ile dikkat çeken karakteri canlandıran Seyithan Özdemir oldukça dikkat çekici bir görüntüye sahip. Artık kendisini herkesin tanıyor olması da onun için oldukça yeni bir gelişme.

Çetenin içerisinde yer alan diğer bir isim ise ünlü tiyatro oyuncusu Yıldıray Şahinler. Henüz ilk bölümden Sarp’ın yanında Alyanak adıyla bunulan Yıldıray da oldukça dikkat çeken isimlerden birisi olarak gösterildi.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain