Menu

İçerde Dizisi Özeti Ve Yeni Bölümü Ne Zaman Saat Kaçta Yayınlanıyor?

icerde-dizisi
İçerde dizisi yeni bölüm ve özeti ne zaman izlenmektedir?

Sevilen dizi, Ay Yapım tarafından hazırlanmış, Show TV ekranlarında, pazartesi akşamları saat 20: de yeni bölümü ve 17:00 da ise özeti oynatılmaktadır. Herkesin kendinden bir şeyler bulacağı bu dizide polis ve mafya konularından hariç aşk, platonik aşk, anne sevgisi ve mahalle bağları da işlenmektedir.

Ekranların sevilen dizisi İçerde, konusu ve anlatımı yönünden büyük beğeni kazanmış ve milyonları ekrana kilitlemiştir. Başrolde Çağatay Ulusoy ve Metin Tekindor ‘un oynadığı bu dizi, mafya ve polis arasında gecen ince hesaplaşmayı ve intikam ve iktidar hırslarının insana neler yaptıracağını anlatıyor.

Yıllar önce babasının hapse girmesini ve küçük kardeşi Umut’un kaçırılmasını hazmedemeyen Sarp, Yusuf Komiser ile anlaşmalı olarak mezuniyet günü polis okulundan atılmıştır.

Sözde Yusuf Komiser’ e duyduğu öfkeyi bahane ederek asıl hasımı olan mafya lideri Kebapçı Celal’ in hayatına sızar ve onun sağ kolu olur. Diğer tarafta Yusuf Komiser 20 küsur yıldır bir türlü Celal’ i yaka paça edemez.

Çünkü yıllar önce kaybolan Umut’u Celal kendine bir güvence olsun diye kaçırtmış sonra da onu güya sokak dilendiricisinden kurtarıp, okutup polis etmiş ve emniyetin içine casus olarak sokmuştur.

Celal babasının emirlerine vefa borcu olarak hep itaat eden Mert (Umut) ve onu arayan abisi birçok defa yolları kesiştiği halde kardeş olduklarını bilmemektedirler.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain