Menu

İçerde Dizisi (Çağtay ulusoyun) sarp’ın araba markası

İçerde Dizisi Araba Markaları Nelerdir – içerde melek araba – içerde sarp araba
İçerde dizisi birçok kişinin heyecanla takip ettiği dizilerden birisi olarak gösteriliyor. Muhteşem bir hikâyeyi soluksuz olarak takip eden kişiler içerde dizisi araba markaları nelerdir diye merak da ediyorlar.

Özellikle Sarp için verilen araç eski model olmasına rağmen son derece çekici olduğundan izleyicilerin en çok merak ettiği araçlardan birisi oluyor. Sarp için dizide Celal Baba özel bir Ford Mustang marka araç tahsil etti. Bu araç ile dizi içerisinde ulaşımını sağlayan Sarp’ın kırmızı aracı son derece şık duruyor.

Dizinin diğer kahramanlarından Melek ise kırmızı bir jip ile birlikte sürekli dizide görülüyor. Birçok kişi bayanlar için son derece uygun bir araba olduğunu düşünürken markasını da merak etmeden duramıyor. Son derece kaliteli bir araç olan jip Jaguar marka ve F-Pace modeli.

Son olarak Celal Baba’nın kullandığı araç ise oldukça şık bir Mercedes. Yaş olarak o kesimde yer alan birçok kişinin tercihi olan Mercedes’in S serisi bir araç ile birlikte Celal Baba gideceği noktalara dizide ulaşım sağlıyor.

icerde-dizisi-melek-arabasi-markasi icerde-dizisi-melek-avukat-arabasi icerde-dizisi-sarp-araba-markasi

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain