Menu

İçerde Dizisi Çağatay Ulusoy (Sarp) Saç Modelleri

icerde-cagatay-ulusoy-sac-modelleri-resimi
Çağatay Ulusoy Saç Modeli İçerde
Başarılı oyunculuğu ile ekranlarda ön planda olmayı başaran Çağatay Ulusoy yeni dizisi için bir hayli hazırlandı. Çağatay Ulusoy İçerde dizisinde Sarp karakterine hayat vermektedir. Dizi için özel olarak eğitimler alan Çağatay Ulusoy usta oyunculuğunu İçerde dizisi ile konuşturmaya devam etmektedir.

Son dönemlerde özellikle ekranlarda farklı imajı ile dikkatleri çekmeyi başaran Çağatay Ulusoy yrni dizisi için kirli sakal bırakarak saçlarını kısaltmıştır. Kendisine asi bir imaj veren çağatay Ulusoy aynı zamanda atış dersleri ve dövüş ile ilgili eğitimler de almaktadır.

Çağatay ulusyo Kimdir?

İstanbul’da doğan ünlüler arasında yer alan Çağatay Ulusoy 1990 doğumludur. Best Model of Turkey yarışmasından birincilik ile ayrılan ünlü oyuncunun pek çok başarılı projesi vardır.

Son olarak Delibal filmi ile uzunca bir süre gündemde olmayı başarabilmiş olan oyuncu İçerde dizisi ile de büyük ilgi görmüştür. Delibal filminde saçlarını uzatan oyuncunun İçerde dizisinde oldukça farklı bir imaj yansıttığı görülmektedir. Kısa saçları ile İçerde dizisinde polis akademiliğinden kovulmuş Sarp karakterini canlandırmaktadır.

icerde-cagatay-ulusoy-sac-modelleri-foto icerde-cagatay-ulusoy-sac-modelleri-gorsel icerde-cagatay-ulusoy-sac-modelleri-resmi icerde-cagatay-ulusoy-sac-modelleri-sarp

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain