Menu

İçerde Celal Babanın Karısı Kimdir Adı Nedir

icerde-celal-babanin-karisi-kim-gorsel
gözde kansu içerde Dizisi Celalin karısı Rolünde
Gözde Kansu Doğum Yılı ve Yeri:

23 Ağustos 1980 doğumlu Kansu, İzmir doğumludur.

Fiziksel Özellikleri:

36 yaşındadır. 1,70 boyunda olan Kansu, 55 kilo olan bir bayandır. Kumral dalgalı saçları ve kahverengi iri gözleri vardır. Fiziği ve zarafeti ile ilgileri üzerinde toplayan karaktere ve endama sahiptir.

Eğitim Durumu:

Tiyatroya ve sinemaya olan ilgisi anaokulu yıllarında başlayan oyuncu; Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesini bitiren Kansu, tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Birçok tiyatro, dizi ve film sahnesinde rol almıştır.

Yer Aldığı Diziler:

Başarılı bir oyuncu olma özelliği ile dizilerde ve filmlerde rol aldığı görülür. Geçmiş zamanda Star TV’de yayınlanan Medcezir dizisinde yer alan oyuncu Olcay Hanım rolünü canlandırmıştır. Şimdiki yaptığı oyunculuk ise İçerde dizisindeki Yeşim karakterini canlandırmasıdır.

Dudaktan Kalbe dizisinde rol aldığı Nimet karakteri, Haylaz Babam dizisi, Kurşun Yarası dizisi, Canım Annem ve Cemile adlı dizilerde yer alarak ünlenmesinde etkili olmuştur. ATV’ de düzenlenen Veliaht programında sunuculuk yapıyordu. Fakat giydiği kıyafeti dekolteli sayılıp bakan Hüseyin Çelik’in verdiği tepkiden dolayı işini bırakmıştır.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain