Menu

içerde çağatay ulusoy yüzüğü herkezin gözünde

icerde-cagatay-ulusoy-yuzugu-sarp
içerde Sarp’ın (Çağatay Ulusoy) Yüzüğü
İçerde dizisinde ki her hareketi büyük dikkat çeken Çağatay Ulusoy, dizide giydiği kıyafetler ve kullandığı aksesuarlar ile birlikte de gündemde oluyor. Son olarak Çağatay Ulusoy’un yüzükleri de oldukça dikkat çekmiş durumda.

Normal hayatında da sürekli olarak yüzük kullanan Çağatay’ın dizide oynadığı Sarp karakteri de yüzük kullanmayı oldukça seviyor. Birçok sahnede yüzüklü olarak gözüken Sarp karakteri son dönemde birden çok yüzük takmaya başlayınca da dikkatleri daha fazla üzerine çekti.

İçerde Çağatay Ulusoy yüzüğü olarak ünlenen yüzüklerin markası konusuna bir bilgi edinilmiş değil. Genel olarak yüzükler gümüş modeller olduğundan şehirlerde en büyük gümüş yüzük satan dükkânlar bu amaç için geziliyor.

Bazı mağazalarda dışarıya asılan ilanlarda bu yüzüklerin içeride bulunduğu anlaşılırken fiyatları biraz daha pahalı olabiliyor. Yakın dönemde internet sitelerinde de yüzüklerin satışa çıkması bekliyor.

Eğer bu durum gerçekleşirse kullanıcılar rahatlıkla internet sitesi üzerinden alışverişlerini gerçekleştirebilecekler. Şimdiden dizide kullanılan kıyafetler, ayakkabılar ya da gözlükler internette satışa çıkmış durumda alıcılarını bekliyor. Birkaç hafta içinde bu yüzükler de internet sayfalarında görülebilir.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain