Menu

İçerde Çağatay Ulusoy (sarp’ın) Giymiş Olduğu Kıyafetleri Ve Elbiseleri

icerde-cagatay-ulusoy-sarp-kiyafet
çağatay ulusoy dizi kıyafetleri
Her hafta severek izlediğiniz ve sizi ekranları başına bağlayan İçerde dizisi müthiş oyuncu kadrosu ile nerdeyse herkesin gönlünü çalmış. Çağatay Ulusoy gibi oyuncu ile renk kazanan dizi bizi maceradan maceraya sürüklediği gibi oyuncuların giydiği kıyafet ve elbiseleri ile de gözlerimizi kamaştırıyor.

İçerde Çağatay Ulusoy (Sarp’ın) Giymiş Olduğu Kıyafetleri Ve Elbiseleri hangi markalardır?

Vücut yapısı oyuncuya giydiği her şeyi güzel taşımasına yardım ediyor. Her seferinde giydiği mont, kazak, kaban hangi markaya ait? Genelde dizi oyuncuları sponsor firmanın giysileri ile boy göstermekte. Sizler için küçük araştırma yaptık ve işte sonuçlar.

Giydiği trençkot markası H&M, Perspective; kabanların markası – Zara, Mango, H&M, Jack&Jones; denim pantalon – Colin’s, Zara man; deri ceket – Desa, Diesel; kazak – Zara, H&M; gömlek – Zara; triko-Calvin Klein; mont- Burberry, Pull&Bear; yüzükler- Tyran; takım – Ramsey; ceket – Nike, Colin’s, Banana Republic, Zara man; tişört markası – Zara, Mango, Nike, Colin’s; kullanılan gözlük markaları – Ray Ban, Disquared2; botlar – L.A Butik.

icerde-cagatay-ulusoy-sarp-dizi-kiyafet

icerde-cagatay-ulusoy-sarp-dizi-giyim icerde-cagatay-ulusoy-sarp-dizi-modasi icerde-cagatay-ulusoy-sarp-giyim-tarzi icerde-cagatay-ulusoy-sarp-kiyafet

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain