Menu

İçerde Çağatay Ulusoy Güneş Gözlüğü Markası ve Modeli

Güneş gözlükleri her zaman kişilerin en önemli aksesuarları arasında yer alıyor. Bu doğrultuda ünlü isimlerin kullandıkları gözlükler de sürekli olarak gündemde oluyor. İçerde dizisini izleyen birçok kişi 10 Ekim tarihinde yayınlanan bölümde Çağatay Ulusoy’un kullandığı gözlüğün markasını ve modelini oldukça fazla merak etti. İçerde Çağatay Ulusoy güneş gözlüğü markası ve modeli bakımından oldukça bilinen bir ürün olsa da birçok kişi hemen araştırmalar başladı.

Ray-Ban markasının bir modeli olan gözlük altın çerçevesi ile oldukça dikkat çekici bir gözlük modeli olarak göze çarpıyor. Ancak normal şartlarda bu model Ray-Ban markasının klasik damla gözlük modellerinden birisi. Daha çok altın çerçeve gözlüğü dikkat çekici bir halde gösterirken kişiler bu tarz bir çerçeveyi ya da farklı bir çerçeveyi rahatlıkla tercih edebiliyorlar.

Bu aşamada kişiler 670 TL karşılığında rahatlıkla gözlüğü satın alabilirler. Ancak şuanda resmi site üzerinden bu gözlük modelinin satışı gerçekleşmiyor. Bu sebeple de alacak olan kişilerin biraz mağazaları ya da diğer internet sitelerini gezmesi gerekebilir.

icerde-cagatay-ulusoy-gunes-gozlugu-sarp

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain