Menu

İçerde Çağatay Ulusoy Gözlükleri Sarpın Gözlüğü Hangi Marka

içerde sarp’ın güneş gözlüğü hakkında
İçerde dizisi ile hayran sayısını ciddi biçimde arttıran Çağatay Ulusoy, dizide son derece karizmatik bir rolde bulunuyor. Daha çok salaş bir giyim tarzı benimseyen Çağatay, dizide Sarp karakterine son derece uygun giyiniyor.

Ancak sonraki bölümlerde dizideki görevi değişmeye başlayınca takım elbise giyen Sarp’ın birçok kişinin dikkatini çektiği de ortada. Bu takım elbise ile kullandığı gözlük ise oldukça fazla konuşuldu. Modacılar çok doğru bir gözlük seçimi olduğu söylenirken İçerde Çağatay Ulusoy gözlükleri sebebiyle daha fazla modacılar tarafından tartışılacak gibi duruyor.

Sarp’ın bu bölümlerde tercih ettiği altın çerçeveli gözlük Ray-Ban marka bir gözlük. Birçok kişi bu markanın gözlüklerini hali hazırda kullanıyor. Ancak bu gözlük şuanda internet üzerinden satılmıyor.

Bu yüzden Ray-Ban marka gözlüklerin satışını yapan mağazalara gidilmesi gerekiyor. Bu mağazalarda olabilir ya da yetkili kişiler hangi mağazada ürünü bulabileceklerini öğrenebilirler. Gözlüğün şuan ki fiyatı 670 TL olarak belirlenmiş durumda. Bu fiyat ödeme seçenekleri ya da satış yapılan mağazaya göre de değişiklik gösterebilir.

icerde-cagatay-ulusoy-gozlukleri

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain