Menu

İçerde Çağatay Ulusoy Bot Markası Ve Modelleri

icerde-dizisi-cagatay-ulusoy-bot
İçerde Sarp (Çağatay Ulusoy) Bot Markası ve Modelleri:

İçerde dizisinde Ulusoy’un giydiği siyah botların markası ilk bölümden itibaren dikkat çekmektedir. Botları hangi mağaza ve butikten satın aldığı konusu hakkında henüz bir bilgi yoktur. İlerleyen bölümlerde farklı modeller ile ekran karşısına çıkacağı bekleniyor.

Yer Aldığı Diziler:

İlk olarak Show TV’de yayınlanan Adını Feriha Koydum dizide Emir rolünü canlandırmıştır. Daha sonra Anadolu Kartalları adlı dizide Üsteğmen rolüne girmiştir. Star TV’de Medcezir dizisinde Yaman rolünü üstlenmiştir. Aynı zamanda sinema oyunculuğu yapan Ulusoy, Delibal isimli filmde Barış rolünü üstlenerek başrolde yer almıştır. Şimdi ise Show TV’de oynayan İçerde dizisinde Sarp karakterinde başroldedir.

Doğum Yılı ve Yeri:

23 Eylül 1990 doğumlu olan Çağatay, İstanbul doğumludur.

Eğitim Durumu:

İstanbul Üniversitesi, Orman İşletme Fakültesi’nde eğitimini gören Ulusoy, aynı zamanda Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimleri almıştır.

Vahide Perçin ile Altan Gördüm’e ait olan sanat okullarında oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır.

2010 yılında düzenlenen Best Model Of Turkey yarışmasına katılmıştı. Ve bu yarışmada birinci olmuştu. Birinci olması ile birlikte ajanslardan teklifler gelmiştir.

icerde-cagatay-ulusoy-bot-markasi icerde-cagatay-ulusoy-bot-modelleri icerde-dizisi-cagatay-ulusoy-bot icerde-sarpin-cagatay-ulusoy-bot-modeli

 

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain